Vücut Spreyi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Vücut spreyi nedir? Parfüm ya da deodorantlar varken vücut spreyi çok tercih edilmez. Hatta vücut spreyi kullanma ihtiyacı hissedilmez. Vücut spreyini neden kullanmak gerekir? Öncelikle bu konuya değinmek gerekir. Ve önemli bir husus da vücut spreyinin özelliklerini bilmek gerekiyor.

Vücut Spreyi Nedir? Nasıl Kullanılır?

Vücut spreyleri  parfüm gibi ağır koku gerektirmeyen zamanlarda kullanılır. Genellikle deodorantlarla birebir tutulur. Deodorantlar gibi terlemeyi önlemek için kullanıldığı düşünülse de parfüm gibi ağır koku tercih edilmeyen durumlarda kullanılması gerekir.

farmasi in love body mist ile ilgili görsel sonucu

 

Farmasi İn Love Body Mıst 115 ml

Vücut spreylerinin en etkili özelliği parfümler gibi özel esanslardan üretilmiştir. Parfüm markalarının genellikle vücut sprey ürünleri de bulunmaktadır. Ayrıca vücut spreyi üreten firmalar, çok tercih edilen parfümlerin ana notalarını ve formüllerini kullanarak farklı vücut spreyi ürünleri üretmiştir.

 

farmasi pearl vücut spreyi ile ilgili görsel sonucuFarmasi Pearl Vücut Spreyi 115 ml

Şunu belirtmek gerekir ki, vücut spreyi sadece kendinize fresh bir hava vermek istediğiniz ya da  terlediğiniz zaman kullanacağınız bir ürün değildir. Size farklı bir hava katmakla kalmaz aynı zamanda duş sonrasında yenilenmenize yardımcı olur.

Angel of Beauty Vücut Spreyi 115 ml

Tek bir vücut spreyinizin olmaması bir kaç tane farklı olması daha iyidir. Farklı günlerde farklı vücut spreyleri kullanarak her gün farklı bir ruh hali içerisinde olabilir ve her gün aynı kokmadığınız için çevrenizdeki insanları şaşırtabilirsiniz.

Portakal Çiçeğinin ferahlığı, Mimoza, Gül ve Vanilya çiçeklerinin zerafetiyle birleşiyor. Günün her saati kullanabileceğiniz oryantal notalar içeren Angel Of Beauty Vücut Spreyi, zarif ve etkileyici kadınların vazgeçilmez kokusudur.

 

Angel Of Innocence Vücut Spreyi 115 ml

Vücut spreylerini yüze sıkarak daha fazla koku elde etmeye çalışmak, bir yanılgıdır. Vücut spreylerinin yüze sıkılması ciltte bozulmalara ve tahrişe sebebiyet verebilir.

Bergamot ve Arap Yasemini çiçeklerinin egzotik kokusu, sümbülteber ve zambağın masumiyetiyle birleşiyor. Günün her saati kullanabileceğiniz çiçeksi oryantal notalar içeren Angel Of Innocence Vücut Spreyi, romantik kadınların vazgeçilmez kokusudur.

 

Angel of Miracle Vücut Spreyi 115 ml

Vücut spreyini normalde nabız atan noktalarına sürerek kullanmak gerekir, spreyin kokusundan daha fazla istifade etmenize olanak sağlayacaktır.

Turuncu Amber Çiçeği ve İnci Çiçeğinin Mucizesi, Portakal, Limon ve Bergamotun canlılığıyla birleşiyor. Günün her saati kullanabileceğiniz meyveli notalar içeren Angel Of Miracle Vucüt Spreyi, modern ve enerjik kadınların vazgeçilmez kokusudur.

 

Angel Of Darkness Vücut Spreyi 115 ml

Üst notalarında Kakule ve Bergamotun romantik kokusu, Hindistan Paçulisi ve Amberin büyüsüyle buluşuyor. Günün her saati kullanabileceğiniz odunsu aromatik notalar içeren Angel Of Darkness Vücut Spreyi, tıraş sonrasında da rahatlıkla kullanılabilir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir