Vicks İle Göbek Yağlarını Eritmek

0
255

Vicks ile göbek yağlarını eritmek, anlatacağımız kür ile mümkün olmaktadır. Bu kürü nasıl yapacağız? Nasıl uygulayacağız? Hepsinin cevabını vereceğiz. Çağımızın rahatsızlığı haline gelen ve kronikleşen bir durum olan obezite ile savaş her geçen gün hızını artırarak devam etmektedir. Özellikle kilo problemleri ve obezitenin yanı sıra bölgesel fazlalıklar, pek çok insanın problemi haline gelerek, canını sıkmaktadır. Göbek bölgesinde yağlanma oluşmasının nedenleri olarak hızlı kilo alıp verme, doğum ve genetik faktörlerini sayabiliriz. Bölgesel olan kilo fazlalıkları çoğu zaman klasik bir diyet ile de yok olmayacaktır. Düzenli yapılan spor ve bölgesel incelme egzersizleri göbek eritme de faydalı olsa da, çok daha basit bir metod olan Vicks ile göbek yağlarını eritmek de ciddi bir kitle tarafından denenerek, başarısı onaylanmış ve sonuçlar alınmıştır.


Vicks İle Göbek Yağlarını Eritmek İçin Kür Nasıl Hazırlanılır?

Göbek yağlarından kurtulmak için pek çok farklı farklı kürler bulunmaktadır. Bunların içerinde en etkili olan Vicks ile yapılan kür’dür. Vicks ile göbek eritenlerin yorumlarına bakıldığında en etkili olanı karbonat ve kafur ile hazırlanan kür olduğu görülmüştür.

Malzemeler;

Yarım kutu vicks + 1 çay kaşığı karbonat + 2 tatlı kaşığı kafur

Hazırlanışı;

Yarım kutu Vicks’in içine 1 çay kaşığı karbonat ve 2 tatlı kaşığı kafur karıştırın ve harmanlayın. İyice macun kıvamına gelene kadar karıştırın. Olduğunca homojen bir kıvam alacak. Hazırlanan karışım buzdolabında rahatlıkla 1 aya kadar saklayabilir ve bozulma endişesi yaşamadan kullanabileceksiniz.

Vicks ile Göbek Eritmek İçin Kür Nasıl Kullanılır?

Bir işte başarıya ulaşabilmek ve verim alabilmek için düzenli ve istikrarlı olmak gerekir. Bu kürü yaparken de düzenli ve istikrarlı olmalısınız yoksa sonuç alamazsınız. Bir yapın, iki yapmayın, böyle bir yere varılmaz. Vicks ile yapılan kür günde 1 kere, hareket halinde kullanılmalıdır. Göbek bölgesine sürdükten sonra, isterseniz streç filmi ile de sarabilirsiniz. 2 yada 3 saat kadar bekletebilirsiniz. Sıcaklık hissi duymanız normaldir. Sonrasında duş alın ve sürdüğünüz bölgeyi keseleyin ve çıkmadan önce soğuk su tutarsanız da alacağınız sonuç maksimum olacaktır.

Böylelikle uygulanan bölgede kan akışı hızlanacak, sıkılaşma ve incelme sağlanacaktır. Bölgesel bölge zayıflama mevzu olduğundan selülit sorunu olanlarda aynı şekilde Vicks kürünü problemli bölgeye uygulayabilirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here