Sivilce Sıkıntısına Çözüm

0
463
Sivilce sıkıntısına çözüm

Sivilce ergenlik zamanlarında büyük bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Sivilce sıkıntısına çözüm bulmak için uğraşır dururuz. İster ergen olsun, ister ebeveyn olsun sivilce herkesin ortak sorunudur artık.

Sivilce Sıkıntısına Çözüm

sivilce sıkıntısına çözüm. 8 saate kadar etkili jel.sivilce sıkıntısına çözüm

Pure Skın SOS spot gel, diğer bir deyişle sivilce karşıtı jel sivilce sıkıntısına çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Ne kadar da rahatsızlık hissi verir. Bir de sürekli gözümüze batar. Bu ürünle ilgili bir anımı anlatmak isterim. Ürün bilgisi vereceğim tabi ki ama ben bu hikayeyi dinleyince çok gülmüştüm. Benim bir arkadaşım var. Hem anneanne, hem de babaanne. İki tane torunu var. Biri kızından, diğeri de oğlundan. Şubat tatilinde arkadaşımı ziyarete geldiler. Arkadaşımda benimle beraber oriflame de çalışıyor.Sipariş zamanı geldiğinde önce kendi ihtiyaçlarımızı alırız. Sonuç ta onlar bizim evimizin ihtiyaçları. Ablam da öyle yapmış. Düşünmüş torunları aklına gelmiş. Torunlarının yüzlerinde ki sivilceleri hatırlayıp sivilceleri olan torunlarına sivilce karşıtı SOS aldı. Tatile gelen torunlar babaanne, anneannelerine ‘Sen bizim sivilcelerimizi bile düşünmüşsün.’ demişler ve kendilerine alınan parfümlere bile bakmadan babaannelerinin boynuna atlamışlar. Böyle bir sevinci görmek lazım kelimeler yetersiz kalıyor. Evet arkadaşım yaptığı bu iş ile hem torunlarının sivilce sıkıntısına çözüm bulurken, hem de işinin hakkını vermiş oluyor. İnsan deneyimlemediği bir ürünü bir başkasına gönül rahatlığı ile tavsiye edemiyor. Ama deneyip, kullanıp sonucunu gördüğünü tavsiye edebiliyor. Yaptığı işin arkasında olabilmek önemli olan budur.

Ürün hakkında ürün bilgisi verecek olursak çıkan sivilcelerin üstüne jel konuluyor. Etrafa yayılmasına gerek yok. Üstüne konan jel 24 saat içinde etkisini gösterip boyutunda küçülme yapıyor. Üstelik sivilcenin görünümünün daha kötüleşmesini önleyip yok olmasını sağlıyor. Belli bir kullanım aralığı yoktur. İhtiyaca göre kullanım gerekir. Gereken sıklıkta kullanılmalıdır. Sivilcenin çıkma olasılığı olan bölgeye de Jel sürülebilir. Dermatolojik olarak test edilen sivilce karşıtı jel ergenlerin ve sivilce sıkıntısına maruz kalanların çantasından düşmeyen ilk yardım jeli olarak yerini alacaktır. Canlı ve pürüzsüz bir cilt için yapılması gereken çok basit.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here