Parfüm En Değerli Hediye

0
531
parfüm en güzel hediyedir.

Parfüm en değerli hediye olarak hediye sıralamamızda ilk başta gelir. Parfüm almak kendimize verdiğimiz önem ve güzellik, hediye içinse seni önemsiyorum mesajıdır. Parfüm en değerli hediye olarak tahtı asla sarsılmadan kalmaktadır.

Parfüm En Değerli Hediye

Parfüm en değerli hediye midir? Evet hediye sıralamasında ilk başta gelir. Neden Parfüm? Hediye vermemiz gerektiğinde hediye seçeneklerinde o kadar şık var ki. Lakin parfüm sadece işlevsel olarak görevini yapan değil, duygusal özellikleri ile manevi boyutu yüksek olan bir hediyedir.

Sevdiğiniz birine her gün kullanabileceği ve kullandıkça sizi hatırlayacağı bir hediye vermiş olursunuz. Ben seni önemsiyorum ve sen benim için önemlisin duyurusudur parfüm. İşte bu yüzden de parfüm en değerli hediye olarak yerini korur.

parfüm en güzel hediyedir.

Parfüm Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Parfüm en değerli hediye olarak ilk sıralamalarda yer alsa da parfüm seçimi nasıl yapılmalıdır sorusu ile hep karşı karşıya kalırız. Parfüm seçmek, hele hele hediye alacağımız kişiye göre bakmak hediye alan kişiyi hep sıkıntı içinde bırakır.

parfüm seçiminde tene uygun olarak seçim yapılmalıdır.

Parfüm en değerli hediye. Alacağımız parfümü kaliteye ve kalıcılığına göre almamız gerekir.Kalite ve kalıcılık bir parfüm için büyük önem taşır. Oriflame parfümleri dünya çapında ödüllere sahiptir. Kazandığı ödüllerle ülkeler arasında dünyanın en büyük 4. parfüm markası olmuştur.

Parfüm almaya karar verdik. İşe parfümü hediye edeceğiniz kişinin stilini ve kişiliğini incelemekle başlayabiliriz. Giyim tarzı, hobileri, yaşam stili ne tarz kokulardan hoşlandığını size anlatır.

Tene Uygun Parfüm Seçimi Nasıl Yapılır?

Parfüm seçimi yaparken diğer taraftan tene uygun parfüm seçmek gerekir.

* Sarışın ve beyaz tenli kadınların cilt yapısı genellikle kurudur. Kuru ciltlerin asit oranı oldukça düşüktür. Bu ten rengine sahip bayanlar çiçeksi kokularını tercih etmeleri gerekmektedir. Çiçeksi kokular bu cilt tipinde daha kalıcı olurlar aynı zamanda oldukça hoş koku ile bütünleşirler.

** Koku notaları buğday tenli kadınlar için şipre başta olmak üzere adaçayı, lavanta,meşe yosunu misk, paçuli ve sakız olanları tercih etmeleri gerekir. Şipre oldukça kalıcı bir esanstır,  zengin ve kuvvetli esansların karışımından oluşur.

**Koyu tenli bayanlar genellikle yağlı cilt yapısına sahiptir. Yağlı cilt yapısına sahip olanlarda parfümde kalıcı özelliği yoğundur. Oryantal veya egzotik kokular onlar içindir. Koku notaları misk, amber vanilya ve değerli ağaçlardır. Ağaçsı ve baharatlı kokular yağlı cilt tipi için en ideal ve kalıcı kokulardır.

Bir kez daha altını çizmemiz gerekir ki parfüm en iyi hediye olarak tahtını korumaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here