Oriflame İle Hayallere Grubu

0
417
oriflame ile hayaller gerçek olur

Oriflame ile hayallere grubu merhaba, aslında bu gün 1 Mart ve bugün liderliğini yaptığım grubumda ki arkadaşlarıma teşekkür yazısı yazıp, teşekkür etmek istemiştim. Elde olmayan teknik nedenlerden dolayı Web sitem www.Sevgiliannem.net  1 Marta yetişemedi.

Oriflame İle Hayallere Grubu

Bir yere ait olmak. Benimsenmek ve benimsemek. İnsanoğlunun fıtratında olan bir duygu. Ben Oriflame ailesinde olduğum için mutlu olmakla birlikte beraber çalıştığım ve aynı yolda yürüdüğüm arkadaşlarımla beraber olmaktan çok mutlu ve gururluyum.

Olsun, sağlık olsun. Web sitesi yetişemese de ben her zaman ve her daim sizinle ne kadar onurlandığımı her fırsatta anlatabilirim. Yayınlanma tarihinin gecikmesi hususunda yapacak bir şey yok. Fakat web sitem yayınlandığı zaman sizinle ne kadar övündüğümü ve gururlandığımı bilin istedim. Böylesine içten ve samimi arkadaşlarla yol yürümenin ne kadar güzel bir duygu anlatmak istedim.

Oriflame İle Hayallere Grubuna Teşekkür

Yılma, Vazgeçme, YORULMA!

Oriflame ile hayallere grubuna teşekkür etmek istiyorum. Yetişmedi, ne yapalım? Engeller olacak, düşeceğiz ve düştüğümüz yerden kalkacağız üstümüzü şöyle bir çırpacağız ve dimdik bir şekilde yola devam edeceğiz. Bu yüzden nasıl olsa bir gün bu yazıyı okuyacağınızı düşünüp bu satırları yazıyorum. Yani yoluma devam ediyorum. Engellere takılmayı değil, engellerin atlayıp üzerinden geçmeyi tercih ediyorum.

Şimdi içinde bulunduğumuz güzel bir Mart ayı var ve bu ayımızı nasıl geçireceğimizi ve ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Hiç bir zaman geç değildir. Nefes aldığımız sürece yapabileceğimiz bir şeyler vardır her zaman. Önümüzdeki yolda nasıl yürümemiz gerektiğini ve yürürken kazançlarımızın ne olacağını bilerek hareket etmemiz gerektiğini de biliyoruz. İyi çalışmalar diliyorum. Oriflame ile hayallerimize ulaşacağız.  Başarının sanıldığı kadar uzakta olmadığını önce kendimize kanıtlayacağız.

Dua’yı hayırlı ile yaşamak ve yaşabilmek için

Kanıtlamak derken kazanç hep maddi olarak değerlendirilmemeli. İnanç kazancı, motive olabilme kazancı, direnme kazancı, nasıl yol alabileceğimizi çizme kazancı, problemlere karşı çözüm bulma kazancı, pozitif düşünme kazancı, yenilikleri takip kazancı, kendini ifade edebilme kazancı gibi daha bir süre kazançlar sıralayabilirim. Ama bunların içinde maddi kazancınız çok ama çok olsun. Maddi kazançlara giden yolda saydığımız manevi kazanımlarımız bizi sonuca ve zirveye ulaştırır arkadaşlar. Manevi yönden olgunlaşan bireylerin maddi kazançlara ulaşabilmesinin daha kolay olduğu gözlemlenmiştir.

Kelimelerimi sonlandırırken yolunuz iyiliklere ve güzelliklere açık olsun.  Oriflame ile hayallere grubu hayallerinize  kavuşmanız dileği ile …..

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here