Öğle Yemeği Öncesi Bu Karışımı İçin 30 Günde 10 kilo verin!

0
1924

Son günlerde, nefes aldığımızdan tutunda kullandığımız kozmetik ürünlere kadar hemen hemen her şey toksik. Yaşantımız kimyasallarla dolu olup, maalesef sağlıklı bir yaşam sürmek lüks haline geldi hatta çok mümkün değil.

Çevre kirliliği bedenimize büyük ölçüde zarar vermekte ve bunun devamında yağ ve toksinlerle dolu, zayıf bağışıklığa sahip canlılar haline geliyoruz.

Artan insan nüfusunu kontrol altında tutmak için yapılanlar belki işe yarıyor olabilir bütün bunlar. Bu duruma bir çeşit soykırım denilebilir. Sizlere yazacağımız bu yazıyı, çeşitli kimyasallarla dolu ürünler tüketme sonucu biriken toksin ve yağlardan kurtulmalarını sağlayacak çok etkili bir yeme düzenine sokarak bu soykırımı sonlandırmaya çalışacağız.

Aşağıdaki vereceğimiz tarif gayet kolay ve herkesin rahatça ulaşabileceği malzemelerle hazırlanabiliyor. Ve kesinlikle çoğumuz yarın sabahtan itibaren bunu uygulamaya başlayacak. İşte yapmanız gerekenler:

Sabah kalkar kalmaz dişinizi fırçaladıktan sonra aç olarak 2 su bardağı ılık su için. Suyu içtikten 30 dakika sonra kahvaltınızı yapın. (Kahvaltıda istediğiniz kahvaltıyı yemek serbest sadece küçük porsiyonlar yediğinize emin olun.)

Öğle yemeği yemeden önce yenmesi gereken karışım için gerekenler;

Malzemeler

1 su bardağı su ( 200 ml )

2 adet limonun suyu

1 tatlı kaşığı elma sirkesi

1 tatlı kaşığı bal

yarım çay kaşığı kadar toz zencefil

Bütün malzemeleri iyice karıştırın. Tam olarak harmanlansın. Harmanlamış olduğunuz karışımı öğle yemeğinizi yemeden önce hepsini için.

Bu Karışım Nasıl Etki Eder

Bu karışım sindirim sisteminizi uyararak yağları yakmaya ve kilo vermeyi sağlayacak ve karaciğeri uyararak toksinleri vücuttan hızla atmaya yardımcı olacak. Bu karışım aynı zamanda kan şeker seviyenizi düzenleyecek.

Bu karışım kesinlikle işe yarıyor ve sonuçları en fazla 7 gün içerisinde görmeye başlayacaksınız! 7 günde 2-3 kilo, ayda 10-12 kilo vereceksiniz.

Bu karışımı içtikten sonra öğle yemeğini, ardından akşam yemeğini yiyebilirsiniz. Ancak yemeğinizin çok büyük porsiyonlar olmamasına ve akşam saat 18:00’den sonra yememeye dikkat edin.

Bu yeme düzenini senede toplam 4 ay yapabilirsiniz. Örneğin bu ay başlarsanız ay sonunda 2 aylığına ara verip sonra tekrar 1 ay yapıp sonra tekrar 2 ay ara vermek şeklinde tekrarlayabilirsiniz (örneğin Mart, Haziran, Eylül ve Aralık aylarında bu düzeni takip edebilirsiniz).

Bu yazı sayesinde kimyasalların hayatlarımızda ve sağlığımız üzerindeki zararlı etkilerini durdurabilir ve dolayısıyla insan ırkının soyunun devamını sağlayabiliriz.

Beğendi iseniz lütfen paylaşmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here