Kendi İşinizin Patronu Olmak

0
443
kendi işinin patronu olmak

Kendi işinizin patronu olmak ister misiniz? Bunu o kadar duyarsınız ki? Araştırır araştırır bakarsınız ki koca bir fiyasko. Elle tutulacak hiç bir şey. Koca bir balon.

kendi işinin patronu olmak

Kendi İşinizin Patronu Olmak

Hayatta her zaman istediğimize kavuşamayız. Yıllarca okula gider, güzel bir mesleğe sahip olabilmek için dirsek çürütür dururuz. Bütün mesele hayatımızı daim ettirebilmek için bir mesleğe sahip olmak. Okul biter. İş başvuruları başlar. Ya iş için gerekli deneyime sahip değilsin denir ya da başkası alınmıştır  (torpili olan biri) ve sizi sonra ararız denir. Evimizin geçimini sağlamak, ihtiyaçlarımızı gidermek için bile yırtınır dururuz.

Kendi işinizin patronu olmak. Nasıl diyeceksiniz? Herkes bir sürü şey paylaşıyor. Ya güvenemiyorsunuz, ya da koca bir yalan çıkıyor. Ama artık güvenmek ve inanmak için bir sebebiniz var.

Oriflame ailesi size iş imkanı sunuyor. Gelin beraber çalışalım diyor. Torpil yok herkese aynı imkanlarla çalışma fırsatı veriyor. Üstüne üstelik burada kendi işinin patronu oluyorsun. Emir veren yok, kıskançlık yok. Seni yerinden etmeye çalışan da yok. Hayallerin kadar çalışıp hedeflerine ulaştığında mutlu olacağın bir mevki ile çalışıyorsun. Hayallerini ötelemeden ardına kadar açılan kapıdan girmek sadece kendi insiyatifinde. Oriflame senin hiç sermayen olmadan sana dünya markası ürünler mağazası sahibi olma imkanı veriyor. Bu mağazada çalışmak için sadece tek sermayen azmin ve çalışma isteğin. Oriflame ile çalışmak çok kolay. Doğru ekip doğru başlangıçtır her zaman. İşinizi ne kadar büyütebileceğinize kadar her şey sizin çalışma azminizle orantılı. Kendi işinin patronu olurken bile kurduğunuz ekiple büyüyebilmeniz için de sonsuz destek sağlanıyor. Oriflame dünyasında çalışmak için daha ne beklenebilir ki. Bunu Oriflame ailesi veriyor bizlere.

Yapmanız gereken sadece üye olmak. Hiçbir şeye mecbur değilsiniz. Hedefiniz orantısında ne kadar yorulacağınıza siz karar vereceksiniz. Yorulacaksınız ama inanın bu yorgunluk mutluluk veren bir durumdur. Çünkü parasızlık insanı daha çok yormakta ve daha çok yıpratmakta. Geleceğimiz için, yarınlar için çalışmaya varsanız oriflame ailesinin kapısı size her zaman açık. Kendi işinizin patronu olmak. İş bunu idrak edebilmekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here