Kaş ve Kirpik Besleyici Serum Ne İşe Yarar

0
713

Kaş ve kirpik besleyici serum ne işe yarar? Seyrek kaşlar ve kirpikler için ne yapabiliriz? Bu sorunun bir çözümü var mı? Nasıl besleyebiliriz? Kaşlarımızın ve kirpiklerimizin dökülmesini nasıl önleyebiliriz?

Bayan olsun erkek olsun hemen hepimiz bu problemle karşılaşmaktayız ve bazen çaresiz kalmakta ve bu durumu akışına bırakmaktan başka bir şey yapamayız. Bu problem ile çaresiz kalmayın. Peki ne yapabiliriz?

Kaş ve Kirpik Besleyici Serum

Farmasi Kaş Kirpik Besleyici Serumu, kaşları ve kirpikleri güçlendiren, uzamasını destekleyen  içeriğinde bulunan çok özel Capixyl™ Kompleksi ile formüle edilmiştir. Kıl kök hücrelerini uyararak kaşların ve kirpiklerin uzamasına ve yeniden çıkmasına yardımcı olur. Saç büyüme faktörü ile kıl kökünün gelişimini tamamlamasına ve kılın uzamasına yardımcı olarak daha uzun, kalın, güçlü, yoğun kirpikler ve kaşlar yaratır.

Kullanıcı yorumu
Kaşlarımdaki boşlukları doldurup, kirpiklerimi çoğaltan sihirli serum 😍 Çok düzenli kullandığım söylenemez, normalde her gün 2 kere kullanılması öneriliyor, ama ben arada aksattım🙈 Yine de sonuçtan çok memnun kaldım😍 .
İlk birkaç hafta içinde kaşlarımdaki boşluklar dolmaya başladı. Özellikle kaşımın dış kısmındaki boşluktan hiç ümitli değildim çünkü hayatım boyunca hiç kaş çıkmadı orda, hep boştu, şoklardayım adeta 😳


.
Kirpiklerimdeki etkisini ise 2. ay farketmeye başladım. İlk başlarda hiç fark yokmuş gibi gözüküyordu ve işe yaramıyor diye üzülmüştüm, iki fotoğrafı yan yana koyunca anladım nasıl çoğalttığını. Uzatma etkisi ile birlikte, bir sürü yeni kirpik çıkarttı👍🏻

Eğer kaş ve kirpikler de oluşan sıkıntılar için Farmasi  Kaş Ve Kirpik Serumu problemlerinize çözüm getirecektir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here