Genital Bölge Temizliği

Genital bölge temizliğine büyük bir önem ve dikkat verilmelidir. Genital bölge temizliği, genital enfeksiyonlardan korunmak için dış genital temizlik büyük bir önem taşır.

Genital Bölge Temizliği

Beden sağlığımızı korumak ve hastalıklardan korunmak için temizlik ilk sırada gelir ise genital enfeksiyonlardan da korunmak için de genital bölge temizliği ilk sırada gelir.

genital bölge temizliği için kullanılan temizleyici jel

Nasıl ki saçlarımızı, dişlerimizi, ellerimizi, yüzümüzü ve bedenimizi yıkarken  sadece su kullanmıyor isek genital bölgelerin temizliğinde de sadece su yeterli değildir.

Genital Bölge Temizliği Nasıl Yapılır

Peki dış genital bölge nasıl temizlenir. İlk önce şunu mutlaka bilmemiz gerekir. Nasıl temizlenirsek temizlenelim önden arkaya doğru temizlenmek mecburidir. Dış genital bölge makata yakın olduğu için bakteri bulaşmasının önüne geçmiş olunur. Bu dip notu verdikten sonra dış genital bölge temizliğinde Feminelle Dış Genital Bölgeler İçin Yatıştıcı Temizleme Jeli tavsiye edilir.

Kremsi özelliğe sahip olan temizleme jeli, dış genital bölgelerin temiz ve rahat hissedilmesi için tatlı badem yağı, ekstra vitaminler ve yumuşatıcı özelliği bilinen yatıştırıcı Şakayık Çiçeği özleri ile formüle edilmiştir. Çok zarif çiçeksi kokusu bulunmakta olup, her kullanım sonrası kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olur. Bütün kadınlara tavsiye edilen bu ürün Oriflame ailesinin kadınların sağlığı hususunda ne kadar önem verdiğini göstermekte ve herkes kullanabilsin diye de kaliteyi çok uygun fiyata vermektedir. Genital bölge temizliğine gereken önemi vermeyen kadınlar da kaşıntı, ağır ve pis bir koku, akıntı gibi şikayetler bulgu vermektedir. Diğer taraftan dışarıda çalışmakta olup da mecburi şekillerde umumi tuvaletleri kullanmak zorunda olan kadınlar da genital bölge temizliğine gereken önemi veremeyebilirler. Hem koruyucu özelliği ve hem de tedaviye yardımcı olması açısından çok özel bir ürün olan Oriflame dış genital bölgeler için temizleme jeli fayda vermektedir. Günde 1 kez geceleri yatarken kullanılması gereken temizleme jeli kesinlikle ihmal edilmemeli.

Kadın sağlığı konusunda çok önemli bir ürün olup, sağlık problemlerine çözüm üretmektedir. Sağlık, sağlık, sağlık…. her işin başı sağlık olunca dikkate değer bir ürün her kadının başucu ürünü olmalıdır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir