Feminelle Dış Genital Bölgeler için Tazeleyici Jel

Feminelle dış genital bölgeler için tazeleyici jel. Feminelle dış genital bölgeler için tazeleyici jel olarak ürünü anlatmadan önce genital temizliğin öneminden bahsetmek istiyoruz. Genital enfeksiyonlar her kadının hayatının bir evresinde karşılaştığı bir durumdur.

Feminelle Dış Genital Bölgeler İçin Tazeleyici Jel

Genital enfeksiyonlar her kadının bir evresinde karşılaşabildiği bazen basit, bazen de son derece ciddi sorunlara sebep olabilirler. Genital enfeksiyonlardan korunmak için alınacak bazı basit önlemler vardır. Alınan bazı basit önlemler belki de çok ciddi sorunların oluşmamasına neden olabilir. Bu önlemler herkesinde bildiği gibi temizlikten geçer. Genital enfeksiyonlardan korunmak için genital temizlik yapmak büyük önem taşır. Genital enfeksiyon kadının özgüveni ve sağlıklı cinsel hayatı için bir kabustur. Bu kabusu yaşamamak için, enfeksiyonlardan korunmanın ne kadar önemli olduğunu daha iyi kavramış oluruz. Feminelle dış genital bölge tazeleyici jel bayanlar için önleyici,koruyucu ve tedavi edici bir jeldir

Feminelle dış genital bölge tazeleyici jel bayanlar için önleyici,koruyucu ve tedavi edici bir jeldir

Genital enfeksiyonlardan korunmak için tabi ki bir sürü koruyucu önlem vardır. Burada koruyucu önlemlerden birisi olan genital temizlik en başta koyucu önlem olarak yerini alır. Genital temizlik yaparken, mutlaka önden arkaya doğru temizlik yapılmalıdır. Dış genital bölgeler için de Feminelle dış genital bölgeler için tazeleyici jeli kullanabilirsiniz. Çünkü  PH dengeli formülü ile günlük temizleme yapabilir ve yatıştırıcı etkisini hissedersiniz. Gül suyu kokusu ile has kokusu ferahlatıcı etki oluşturur. İçeriğindeki laktik asit ve ekstra vitaminlerle taze, kadınsı bir kokuya sahiptir. Feminelle dış genital tazeleyici jel dermatolojik, jinekolojik ve alerjik olarak test edilmiştir.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir