feminelle dış genital bölgeler için ferahlatıcı mendil

0
572
sağlıklı ve temiz bir yaşam için yapmanız gereken feminelle dış genital bölgeler için temizleme jelini kullanmalısınız

Feminelle dış genital bölgeler için ferahlatıcı mendil , ne işe yarar? Ferahlatıcı özelliğe sahip olan bu mendil bayanların hijyen sağlamaları konusunda yardımcı olmaktadır. Kullanımı kolay olmakla birlikte temizleme özelliğine sahiptir.

sağlıklı ve temiz bir yaşam için yapmanız gereken feminelle dış genital bölgeler için temizleme jeli kullanmalısınız

feminelle dış genital bölgeler için ferahlatıcı mendil

Yumuşak, hoş kokulu ve ferahlatıcı özelliklere sahip olan feminelle dış genital bölgeler için ferahlatıcı mendil, Lotus Çiçeği Özü ve ekstre vitaminlerle formüle edilmiştir. Cildin doğal PH dengesi, içeriğindeki lakstik asit ile korunur. Alerji testi yapılan ferahlatıcı mendiller kaşıntı ve yanma yapmaz. Umumi tuvaletleri kullanmak zorunda kalan kadınlar ve kız çocukları için harika bir üründür.

Kız çocukları diyoruz çünkü her yaş için uygundur. Yapacak bir şey yok umumi tuvaletleri kullanmak zorunda kalıyoruz. Hem temizlenmek, hem de bakterilerden korunmak için ideal bir üründür. Nasıl ki mikroplardan korunmak ve hasta olmamak için sürekli ellerimizi yıkıyor isek, genital bölge hastalıklarına karşı korunmak için de ferahlatıcı mendili kullanarak önlem almalıyız.

Kısacası her bayanın çantasında feminelle dış genital bölgeler için ferahlatıcı mendil olmalıdır.  İçinde 20 adet mendili bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here