Farmasi Dr.C.Tuna Age Reversist Anti Aging Ürün Serisi

0
38

Farmasi Dr.C.Tuna Age Reversist Anti Aging Ürün Serisi, Dr.Cevdet Tuna’nın zamana karşı koruyan formülünü sizlerle buluşturuyor.

Farmasi Age Reversist yaşlanma karşıtı ürülerimizle zamanı tersine çevirme zamanı. 4 üründen oluşan Farmasi Age Reversist

Farmasi Dr.C.Tuna Age Reversist Anti Aging Ürün Serisi
Farmasi Dr.C.Tuna Age Reversist Ürünleri 4 üründen oluşuyor.
• Farmasi Age Reversist Krem (52 adet*0,3 ml)
• Farmasi Age Reversist Temizleyici Jel (100 ml)
• Farmasi Age Reversist Serum (15 ml)
• Farmasi Age Reversist Nemlendirici Krem (30 ml)


Cilt dokusunu korumaya, cilde pürüzsüz bir görünüm ve elastikiyet kazandırmaya yardımcı olur.


PLANKTON EKSRESİ NEDİR?
Fransanın kuzeybatısında Atlantik Okyanusu’nun Brest kıyılarında yaygın halde bulunan Marin mikro organizma kolonilerinden elde edilen Plankton extresi, vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengin ve besleyici bir aktiftir. Cilt dokusunu korumaya, cilde pürüzsüz bir görünüm ve elastikiyet kazandırmaya yardımcı olur.
KIRMIZI ALG ÖZÜ
İskandinav sularında yaygın olan Furcellaria Lumbricalis kırmızı alginden elde edilen bu mucizevi öz, ilk uygulamadan itibaren cildinize nem kazandırır. Diğer aktiflere kıyasla, ciltteki hhidrasyon seviyesini daha hızlı bir şekilde arttırarak, günden güne farkedilir bir etki yaratır.
LAMİNARA EKSTRESİ
Kök hücrelerini, mitokondrial DNA hasarlarına sebep olan serbest radikallerden ev oksidatif stresten koruyan Laminaria Ekstresi, hücresel boyutta oksijenlenme ve ATP sentezini uyarır.
Yaşlanma Karşıtı (Anti Aging)Cilt Bakımı
Yaşınıza uyun bir cildinizmi var yada cilt yaşı ile gerçek yaşınız arasında uçurum mu var? Farmasi Anti Aging Age Reversist ürün gurubu ile yaşınızdan dah agenç görünebileceğiniz bir cilde sahip olabilirsiniz.
Cilt bakımında cildinize göre ürün kullanmanız önemlidir. Farmasi Anti Aging ürünlerimiz ile siz de sağlıklı cilt bakımı yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here