Farmasi Çay Ağacı Yağı Balmı Nedir? Ne İşe Yarar?

Farmasi çay ağacı yağı balmı nedir? Ne işe yarar? Hangi durumlarda çay ağacı balmını kullanmayı tercih etmeliyiz? Nasıl kullanılır?

Farmasi Çay Ağacı Yağı Balmı Nedir?

Çay ağacı yağı balmı; ufak yaralarınızı iyileştirmek, dudaklarınızı nemlendirip bakım sağlamak, tırnak dipleri ve dirsek gibi çok kuru bölgeleri uzun süre nemlendirmek için üretilmiş bir kremdir.

ufak yaralarınızı iyileştirmek, dudaklarınızı nemlendirip bakım sağlamak, tırnak dipleri ve dirsek gibi çok kuru bölgeleri uzun süre nemlendirmek için üretilmiştir.

Ne İşe Yarar?

Çay ağacı yağı balmı;

  • çay ağacı yağı antiseptik olduğu için yaralarınızı mikroplardan korur ve
  • iyileşme sürecini hızlandırır. 

Çay ağacı yağı balmı, çay ağacı yağı kreminin sıkıştırılmış hali gibidir. Sorunlu bölgeye doğrudan fayda etmesi için özel üretilmiştir. Küçük taşınabilir kutusunda her zaman yanınızda, düzenli olarak sürebileceğiniz bir kremdir. Ayrıca grip gibi hastalıklarda burun bölgesine sürülerek burun yaralarının oluşmasını da engellemektedir.

Çay ağacı yağı balmı, çay ağacı yağı kreminin sıkıştırılmış hali gibidir. Sorunlu bölgeye doğrudan fayda etmesi için özel üretilmiştir.

Nasıl Kullanılır? 

Farmasi çay ağacı yağı balmı korunmasını istediğiniz veya sıkıntılı bölgelerinize sonuç alana kadar düzenli olarak uygulanır. Herhangi bir limiti yoktur. 15 ml olarak hizmete sunulmuştur.

NOT: Çay ağacı ürünlerini kullanmadan önce vücudunuzun herhangi bir yerinde deneyiniz. Vücudunuzun bitkiye karşı reaksiyon verip vermediğini gözlemleyebilirsiniz. Hassas ciltler üzerinde sorunlara sebep olabilir.
 Hamilelerin ve hormon tedavisi görenlerin kullanmadan önce bir hekime danışmaları tavsiye edilir.

  • Çay ağacının yaraları kurutma özelliği var.
  • Aynısefa ise yaraları nemlendirici özelliği var.

NOT: Kişinin iltihaplı bir yarası varsa çay ağacı kremi kullanılarak kurutulabilir.

  • Egzama için: Aynısefa kremi
  • Sedef için: Çay ağacı kremi
  • Ayak mantarı için: Çay ağacı kremi
  • Tırnak mantarı için: Çay ağacı kremi

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir