Farmasi Alaska Masaj Jeli Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Farmasi Alaska masaj jeli nedir? Farmasi alaska masaj jeli nerelerde kullanılır? Farmasi alaska masaj jeli, soğutucu bir jel olup, okaliptus ve mentol adele ağrılarını rahatlatmaya, eklem iltihaplarını, kan dolaşımını uyarmaya, kas ve romatizma ağrılarını hafifletmeye yardımcı olur.

Farmasi Alaska Masaj Jeli

Ä°lgili resim

Farmasi Alaska Jeli için kısaca ağrıların ve morlukların düşmanı diyebiliriz. Özellikle spor yapanlarda, adet ve bayanların korkulu rüyası menopoz dönemlerindeki sıcak basmalarında anında serinletici özellik gösterir. İçeriğinde olan okaliptus, antibakteriyel ve antienflamatuar özelliklere sahiptir. Bu özelliği ile de alaska jel büyük fayda sağlar.
Farmasi Alaska Masaj Jeli, herhangi bir düşme ya da darbe almanız durumunda cildinizde oluşacak morlukların kısa sürede iyileşmesi sağlar, ağrısını azaltır. İçindeki okaliptüs ve mentol sayesinde serinlik ve ferahlatır verir.

Farmasi alaska masaj jeli için morlukların ve ağrıların düşmanı demek tam yerinde olacaktır. Eklem ve kaslara soğuk etkisi verir. Burkulmalardan, sakatlanmalardan, ve darbelerden sonra oluşan kas ve eklem ağrılarını azaltır. Kan dolaşımını düzenlemede faydalı olur. Aynı zamanda cildi yenileme özelliği bulunur.

Farmasi alaska masaj jeli, sıcak yaz günlerinde yoğun çalışmalardan sonra cildinize ferahlık verir. Yüksek ateşin düşürülmesine yardımcı olur. Bayanlarda menopoz sırasında oluşan ateş basmaları durumunda ferahlık verir.

Farmasi alaska masaj jelinin faydaları;

  • Cildinizde oluşan morlukları özel formülü sayesinde kısa sürede iyileşmesini sağlar.
  • Kas ve eklemlerdeki ağrıları azaltır.
  • Sakatlanma, burkulma ve darbe sonucu oluşan ağrı ve morlukları iyileştirir.
  • Kan dolaşımını düzenler.
  • Menopoz sırasında yaşanan ateş basmalarında ferahlık verir.
  • Okaliptus yağı ile cildinize canlılık kazandır ve ferahlamasını sağlar.
  • Çarpma veya burkulma gibi durumlarda buz torbası görevi görerek o sürülen bölgeyi soğuk tutar ve gereken bakımı yapar.
  • Nem dengesini koruyarak bakım yapar.
  • Sıcak yaz günlerinde ve yoğun aktivitelerden sonra cilde serinlik verir.

Dikkat:

Göz, mukoza ve açık yara ile temas etmemelidir. Küçük bebek ve süt çocuklarında kullanılmaması tavsiye edilir.

Kullanım: İstenilen bölgeye günde 2 kere kullanılması tavsiye edilir. Sorunlu bölgeye öngördüğünüz miktarda soğutucu jeli sürün ve nazikçe masaj yaparak iyice yedirin. Sürüldükten kısa bir süre sonra bölge soğuyacak ve dış etkenlere karşı korunacak.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir