Erkekler Cilt Bakımını Nasıl Yapmalı? Ne Kullanmalı?

0
713
erkeklerde cilt bakımı cilt sağlığı çok önem taşır

Erkeklerde cilt bakımı deyince ne anlarız? Erkekler cilt bakımı yapmalı mıdır? Erkekler cilt bakımını nasıl yapmalı? Ya da yapmalı mı? Erkekler önceden bu konunun ciddiyetine çok vakıf değillerdi. Günümüzde ise cilt sağlığının ve bakımının farkına varmışlardır.

Erkeklerde Cilt Bakımı

Erkeklerde cilt bakımı dendiğinde bir sürü soru çıkıyor karşımıza. Evet erkekler de cilt bakımı yapmalı. Onlarında bir cildi var değil mi? Erkeklerin de sağlıklı bir cilt en doğal hakkıdır. Onlar da bayanlar gibi cilt bakım rutinini uygulayarak sağlıklı ve bakımlı bir cilt sahibi olabilirler.

Erkeklerin cilt bakımı için kullanılan ürünlerden bahsedeceğiz. Bunlar; North For Men Advanced Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi Bakım Kremi, For Men Advanced Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi, North for Men Hassas Ciltler için Yatıştırıcı Krem, North for Men Recharge Yüz Temizleyici ve Arındırıcılardır.

 Cilt Bakımında Göz Kremi

North For Men Advanced Yaşlanma Karşıtı Göz Kremi Bakım Kremi, hafifdir. Yağsız Jel kıvamındadır. Göz altı cildini nemlendirir. E vitamini ve kafein ile güçlendirilen formüle edilmiş olup yorgun gözleri canlandırarak, ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Koyu göz halkalarını ve şişkinliği hafifletir.
ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi

North For Men Advanced Yaşlanma Karşıtı Yüz Kremi  hafifdir. Yağsız krem-jel kıvamındadır. Anında emilim sağlayan krem 24 saate kadar nem verme özelliğine sahiptir. E vitamini ve kafein ile güçlendirilen formülü sayesinde, kırışıklık görünümünü gözle görülür derecede azaltırken, cildin elastikiyetini ve sıkılığını artırmaya yardımcı olur.
E vitamini ve kafein ile güçlendirilmiş formül ile yaşlanma karşıtı yüz kremi

Hassas ciltler için Yatıştırıcı Krem

 North for Men Hassas Ciltler için Yatıştırıcı Krem, serinletici tıraş sonrası kremdir.Özellikle kuru ve gergin ciltler için uygundur. Anında etki gösteren krem, yatıştırır, uzun süreli bir rahatlık sağlar ve 24 saat nem verir.
kuru ve gergin cilde anında etki gösterir, yatıştırır

Yüz Temizleyici Ve Arındırıcı

North for Men Recharge Yüz Temizleyici ve Arındırıcı,ginseng ve minerallerle güçlendirilmiştir. Cildi temizler, arındırır, canlı ve enerjik hissedilmesini sağlar.
Cildi temizler, arındırır, canlı ve enerjik hissedilmesini sağlar
Geriye cilt bakımını ihmal etmemek, sağlıklı ve canlı bir cildin keyfini çıkarmak kalıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here