Babama Ne Hediye Alsam?

0
475
Babama ne hediye alsam? diye artık düşünmeyin.

Babama ne hediye alsam? Babam hangi hediyeden hoşlanır? Babam alacağım hediyeyi beğenmezse. Babamı çok seviyorum ama neden hoşlandığını bilmiyorum? diyorsanız işiniz gerçekten çok zor. İşiniz kolaylaştıracak formülü vermek için yazımızı yazıyoruz.

Babama Ne Hediye Alsam?

Babalar günü geliyor. Sayılı günler kaldı ve şimdiden çok sevdiğimiz babamız için ne alacağımızı düşünüp duruyoruz. Evet, babama ne hediye alsam? Annelerimizin işi biraz kolaydır. Hediye alırken onları tanır ve onlara uygun hediye almak kolay olur ve bizleri sıkıntıya sokmaz. Ama babalar öyle mi? Babalar kendilerini pek ele vermezler. Bir de erkeklerin hediye alanları kısıtlı olmaktadır. Her zaman da kıravat, gömlek alınmaz ki.

Yorulmayın, en güzel hediye olan parfüm babanız içinde en iyi hediye olarak sizleri kurtaracaktır. Bu sefer de, nasıl parfüm almalıyım? ya da hangi koku babama gider? diyebilirsiniz. Onları daha özel hissettirecek kokuyu alabilmeniz için birkaç öneriyi dikkate alarak parfüm seçiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

1. ECLAT HOMME

Babanıza Fransız lüksünün bir yansıması olan Eclat Homme kokusunu hediye edebilirsiniz. Zarafeti ve stil sahibi tavrı ile babanız Eclat Homme kokusunu hak ediyor. Eclat Homme parfümünde Himalaya çayı, barenia derisi ve tonka fasulyesinin eşsiz notaları içermekte olup, sofistike ve klasik tarzı olan babalar için harika bir hediye.

2. GIORDANI GOLD NOTTE


Babanızı gerçek bir beyefendi olarak görüyorsunuz. Sizin için aşılmaz dağları aşan bir kral. O halde, onun kokusu karizmatik kişiliğini yansıtmalı.  Giordani Gold Notte’nin siyah vetiver ve İtalyan turunçgillerinin canlandırıcı kokusu onun görgülü tarzına mükemmel uyum sağlar!

3. MEN’S COLLECTION CITRUS TONIC


Benim babam doğallığı sever diyorsanız eğer son yılların parfüm trendinde tek bir içeriğe odaklanma modası var. Bu tarz sadeliği ile büyüleyen kokular, doğallığı seven babalar için ideal hediyedir. Bence Men’s Collection Citrus Tonic, enerji veren turunçgil ve canlandırıcı yay ağacı notaları ile çok fresh bir seçim!

4. HAPPYDISIAC MAN


Ya da benim babam hayal gücü yüksek, sıcak kanlı ve yaşama sevinciyle dolu diye tarifliyorsanız da,  sıcak kişiliği ve yüzünde kalıcı bir gülümseme ile herkese pozitif enerji veren babanıza uygun hediye Happydisiac man kokusu olmalı. Canlandırıcı koku, yeşil elma, havyar limonu, kişniş tohumları ve doğal sedir ağacı notalarını ile mutluluğuna katkıda bulunacak.

5. VENTURE


Maskülen tarza sahip babalara yakışır koku önerim: Venture. Çünkü temiz ve sade kokusunda serinletici nane, damiyana kökü ve sedir ağacı notalarının uyumunu barındırıyor. Gösterişten hoşlanmayan babalar için sessiz ama derin ve güçlü bir koku.

6. POSSESS MAN


Kazanmayı seven, girdiği her mekanda fark edilen babalar için Possess Man’den daha doğru bir koku olamaz! Taze greyfurt, defne yağı ve süsen çiçeğinin cesaret verici karışımı ile babanız hayatın maceralarına hazır!

18 Haziran 2017 babalar günü’ne artık hazırız sanıyorum. Bu kadar çok alternatif içinde artık babama ne alsam? diye artık düşünmezsiniz değil mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here