Ayak Kokusu Nasıl Gider

0
431
ayak kokusu nasıl gider ayak kokusu doğal bir durum olmakla çözümü olan bir durumdur

Ayak kokusu büyük bir problemdir. Ayak kokusu nasıl gider? Asıl sorunun cevabı burada aranmalı. Herkesin ayağı kokabilir. Bu doğal bir durumdur. Doğal olmayan ise bunun çözümü var iken çözüme gidilmemesidir.

Ayak Kokusu Nasıl Gider?

ayak kokumuz ile kimseyi rahatsız etmemeliyiz ayak kokusu nasıl gider

‘ Ayak kokusu nasıl gider?’ diye soru sorulduğunu hissediyorum. ‘Yapacak bir şey yok ayaklar kokuyor. Yıkıyoruz da temiz olmasına rağmen ayak kokusunun önüne geçemiyoruz’ gibi bir sürü sorular sorulduğunu hissediyorum. Ayak sorununa oriflame kozmetik çözüm buldu. Artık ayak kokusu sorun olmayacak. Ayakların kokması bir tarafa kokuyu yok ediyor. Yapılması gereken sadece ayağınıza ve ayakkabınıza biraz spreyi fıs fıslamak. İşte bu kadar kolay.

Bu ürün Oriflame kozmetik ürünlerinin içinde en çok hoşuma giden ürünlerden biridir. 12 yaşında bir kızım var. Çok aktif ve hareketli bir kızdır. Voleybol oynamaktan ve koşmaktan çok mutlu olur. Fakat ayağının çok terlediğini ve zamanla koktuğunu fark ettik. Aman ne koku. Bu kadar mı ekşi ekşi kokar. Halbuki ayaklarını ve ayakkabılarını yıkayan temiz bir kızdır. Erinme ve sonraya bırakma huyu yoktur. Yapması gerekeni zamanında yapan ve temizliğine son derece dikkat eden biridir. Anlatacağım şu ki ayağının kokması için bütün nedenleri ortadan kaldırmaya çalışsak da bunu bir türlü başaramadık.

Ta ki ben Oriflame ailesine dahil olana ve bu ürünü tanıyana kadar. feet-up ADVANCED 24 saat Koku Kontrolü Sağlayan Anti-perspirant Ayak Spreyi ayak kokusunun gidermede etkili sonucu vermektedir. İnsan kullandığı ve tecrübe ettiği bir ürünü veya ürünleri daha bir cesaretle anlatabiliyor. Çünkü ben bunu kendim test etmiş bulunmaktayım.Kızım bu ürünü aldıktan sonra ayaklarına ve ayakkabısına sıktı. Daha sprey bitmeden kızımın ayaklarında ki kokudan eser kalmadı. Üstelik artık öyle düzenli de kullanmıyor. Çanta boyu olması nedeni ile de spor çantasında rahatlıkla taşıyabilmekte bu da kullanım kolaylığı vermektedir. Üstelik Türkiye şartlarında ki insanların orta seviyede maddi olanaklara sahip olduğunu varsaydığımızda herkesin alabileceği bir bütçe ile de vazgeçilmez bir üründür. Kızım da çok mutlu oldu, bizim burunlarımız da. Kızım bunu okuduğunda biraz kızacak ama sonuçta hepimiz mutlu olduk.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here